Koordynator Projektu (m/k) wsparcie administracyjne programu

Trenkwalder

Rzeszów, podkarpackie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Obowiązki:
  • oszacowanie oraz koordynacja kosztów projektowych,
  • poszukiwanie kosztów oszczędnościowych projektów, dokumentowanie i przesyłanie do klientów, akceptacji za pomocą e-Crib Cost Savings Ideas,
  • obsługa klientów biznesowych,
  • poprawa i rozszerzenie usług,
  • identyfikacja problemów i ich rozwiązywanie,
  • szkolenie klientów i pracowników w systemie/systemach,
  • rozliczanie stopnia zaawansowania projektu oraz raportowanie o stanie prac i wykonaniu budżetu,
  • wsparcie działu IT,
  • kontakt z dostawcami zgodnie z procedurami firmy.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym, utrzymania ruchu lub projektów Lean,
  • wymagana jest ogólna wiedza informatyczna oraz techniczna,
  • doświadczenie w obsłudze i koordynacji projektów dla klientów biznesowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość pakietu MS Office i sprawna obsługa komputera,
  • komunikatywność,
  • umiejętności organizacyjne,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki pracy,
  • pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy