Opis stanowiska pracy

CZYM BĘDZIESZ ZAJMOWAŁ SIĘ JAKO KOORDYNATOR PROJEKTÓW?

  • aktywnym poszukiwaniem pracowników z Ukrainy zainteresowanych pracą w Polsce na stanowiskach fizycznych
  • realizacją planów rekrutacyjnych
  • poszukiwaniem i pozyskiwaniem nieruchomości do zakwaterowania pracowników
  • przygotowaniem pełnej dokumentacji personalnej pracowników (w tym dokumentów uprawniających do pobytu i podjęcia pracy w Polsce) i koordynowaniem procesu zatrudnienia nowych pracowników
  • utrzymywaniem stałego kontaktu z pracownikami i Klientami na terenie woj. śląskiego

OCZEKIWANIA:

  • mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • znajomość języka ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i samodzielną pracę
  • znajomość podstawowych kwestii legalizacji pobytu/pracy w Polsce obywateli Ukrainy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na realizację celów
  • wysoka kultura osobista
  • entuzjazm w codziennej pracy
  • chęć rozwoju w obszarze rekrutacji kandydatów do pracy i koordynacji pracowników zatrudnionych

CO ZAPEWNIAMY ZE SWOJEJ STRONY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w wewnętrznych strukturach Agencji Pracy Tymczasowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz przyjazne miejsce pracy
  • atrakcyjny system benefitów (m. in. karnet sportowy)
  • pracę w dobrze skomunikowanym biurze (ścisłe centrum Katowic)
  • niezbędne narzędzia pracy umożliwiające realizację powierzonych zadań - telefon, laptop oraz samochód służbowy
Nie czekaj, aplikuj już teraz

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja