Koordynator projektów tłumaczeniowych z językiem niemieckim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1171363

Dla naszego międzynarodowego Klienta, globalnej firmy zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynatora projektów tłumaczeniowych, biegle posługującego się językiem niemieckim. Osoba ta będzie odpowiedzialna za bieżące zarządzanie projektami tłumaczeniowymi zgodnie z wymaganiami klientów i standardami firmy.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów tłumaczeniowych zgodnie ze standardami i oczekiwaniami klientów
  • Monitorowanie pracy zespołu oraz cyklu życia projektu
  • Koordynowanie budżetu projektu
  • Bieżący kontakt z klientami, utrzymywanie długotrwałych relacji
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

   Wymagania na stanowisku:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz doskonale rozwinięte umiejętności pracy z zespołem

 Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet kafeteryjny
  • Pracę w modelu hybrydowym (3 dni w tygodniu z biura)
  • Karte Multisport
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj!

 Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland