Opis stanowiska pracy

• obsługa klienta,
• bieżące prace biurowe,
• bieżąca współpraca z działem księgowości,
• współpraca z agencjami zewnętrznymi, mediami, kontrahentami,
• współorganizowanie stoisk na targach i eventach,
• współpraca z magazynem i stolarnią,

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe,
• minimum 2 letnie doświadczenie na podobnych stanowiskach,
• dobra znajomość MS Office,
• dobra znajomość programów graficznych Corel Draw, Adobe Illustrator, Photoshop, inne mile widziane,
• dobra znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowego języka będzie atutem),
• kreatywność i komunikatywność,
• prawo jazdy kat. B.
• dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma od dwudziestu lat zajmująca się zabudową stoisk targowych w kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta