Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Koordynator prac budowlanych/Majster budowy

00-432 Warszawa, mazowieckie

Michael Firma Remontowo-Budowlana Daniel Chojnowski

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby do koordynacji prac budowlanych.

Opis stanowiska pracy:

  • nadzór nad pracownikami budowlanymi
  • zamawianie materiałów budowlanych
  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów
  • prowadzanie wewnętrznego dziennika budowy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft
  • znajomość materiałów budowlanych
  • mile widziane doświadczenie w izolacjach wodoszczelnych

Michael, Firma Remontowo-Budowlana, specjalizuję się przede wszystkim w wykonywaniem prac... remontowych zewnętrznych. Naszą specjalizacją są wszelkiego rodzaju uszczelnienia przeciwwilgociowe i przeciwwodne.

Wykonujemy między innymi:
• Powłoki izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej fundamentów, garaży podziemnych, tarasów i balkonów
• Uszczelnienia dachów zielonych i garażów podziemnych membranami EPDM
• Uszczelnienie konstrukcji budowlanych po przez iniekcje ciśnieniową
• Uszczelnienia dylatacji budynków
• Uszczelnienia przegród budowlanych od negatywnej strony parcia wody – tylko w wyjątkowych przypadkach
• Termomodernizacją budynków
• Remontami dachów
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo