Koordynator obszaru produkcji

Michael Page

mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy dynamicznej, otwartej na zmiany osoby na stanowisko Koordynatora obszaru produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider wśród firm z branży FMCG, która posiada kilkanaście fabryk produkcyjnych na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zmianą produkcyjną:
    - delegowanie i rozliczanie z zadań,
    - bieżące monitorowanie zadań w systemie HACCP.
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego.
  • Współpraca z działem logistyki celem zapewnienia optymalnego zapasu surowców i komponentów.
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień na potrzeby zakładu produkcyjnego.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej z sektora produkcyjnego.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (10-20 osób).
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, IFS.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Poszerzenia swojej wiedzy o nowoczesne procesy i technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page