Koordynator Lean - rekrutacja online

HRK S.A.

Radom, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent posiadający dwa zakłady w Polsce (jeden w okolicach Trójmiasta a drugi w okolicy Radomia), dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator LeanMiejsce pracy: Radom

Zadania:
•    tworzenie kultury ciągłego doskonalenia poprzez: coaching, prowadzenie szkoleń, działania prewencyjne i usprawniające
•    analizę i mapowanie istniejących procesów w celu identyfikacji problemów i marnotrastw
•    opracowywanie i skuteczne wdrażanie usprawnień w zakresie istniejących procesów
•    Opracowanie standardów dla narzędzi Lean
•    Opracowanie i uzgodnienie harmonogramów wdrażania
•    Prowadzenie i wdrażanie międzynarodowego projektu pilotażowego
•    Wdrażanie i usprawnianie Lean Management w dwóch zakładach produkcyjnych w Polsce

Oczekiwania:
•    Dobra znajomość języka angielskiego
•    znajomość zagadnień Lean Manufacturing i Six Sigma
•    wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
•    dyspozycyjność oraz prawo jazdy kat.B
•    wykształcenie lub doświadczenie zawodowe z zakresu lean management

Oferujemy:
•    ciekawą pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
•    pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami,
•    perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
•    atrakcyjne warunki finansowe,
•    premie
•    Pakiet Medyczny
•    Samochód służbowy, laptop, telefon
•    pracę przy międzynarodowym dużym projekcie LEAN

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.