Koordynator - Kierownik ds. transportu i załadunku krajowego

HR SIGMA

Ustroń, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Ustroń

Opis stanowiska pracy:

  • planowanie i koordynowanie pracy kierowców
  • kontrola procesów logistycznych
  • analiza i raportowanie kosztów transportu
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdami
  • planowanie i optymalizowanie ruchu pojazdów
  • obsługa systemu informatycznego i monitoringu GPS
  • weryfikacja i utrzymanie terminowości faktur
  • raportowanie działań do przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie min. 2 w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem ludźmi
  • umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • zdolność podejmowania szybkich decyzji
  • umiejętność logistycznego myślenia
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • system motywacyjny
  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • adekwatne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA