Koordynator/ka produkcji

Orienta Polska Sp. z o.o.

Łomianki, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łomianki

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkującej maszyny przemysłowe, poszukujemy Koordynatora/ki produkcji.

Zakres obowiązków:
Koordynowanie zamówień od Klientów
Komunikacja z innymi działami firmy, m.in z działem zakupów, produkcją
Kontrola terminowości realizacji zamówień
Określanie planu produkcyjnego
Kompleksowe zarządzanie procesem produkcyjnym
Realizacja założonego planu
Dbanie o wysoką jakość produkcji

Wymagania:
Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
Znajomość rysunku technicznego
Dokładność i sumienność
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.