KOORDYNATOR DZIAŁU SPRZĄTANIA

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Konstancin Jeziorna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją.

Dla naszego Klienta renomowanej placówki z Konstancina Jeziornej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta zakłada pracę na jednym obiekcie, od poniedziałku do piątku w godzinach 14.30 - 22.30.

Wynagrodzenie - 6000 pln brutto / miesiąc

Poszukujemy osoby, która:
- potrafi zorganizować i nadzorować pracę podległych osób ( grupa 20 osób).
- posiada doświadczenie w kierowaniu utrzymaniem czystości na obiektach
- zna j. angielski w stopniu podstawowym i wyraża chęć do dalszej nauki.

Zakres obowiązków:
- nadzorowanie i organizowanie pracy całego zespołu sprzątającego.
- organizowanie zastępstw dla osób na wakacjach lub zwolnieniach
- wyszukiwanie i szkolenie nowych pracowników
- zakup narzędzi i ubrań ochronnych dla pracowników swojego działu.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane do złożenia swojej aplikacji!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownika Biurowego w Kancelarii oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna