Koordynator ds. projektów badawczo-rozwojowych

IBIB PAN

02-109 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w Dziale  ds.  Zewnętrznych Projektów Naukowo-Badawczych w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN

Zakres obowiązków:

1.  Monitorowanie informacji zamieszczanych na stronach internetowych instytucji finansujących, tj.  NCN, MNiSW, FNP, NAWA, Urzędu Marszałkowskiego i innych w zakresie możliwości pozyskiwania środków finansowych na realizację projektów.

2.  Sporządzanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej do wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych i krajowych

 3.  Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za realizację projektów - bieżąca obsługa administracyjna (prowadzenie i ewidencjonowanie dokumentacji oraz monitorowanie prawidłowości realizacji projektów badawczych w tym opracowywanie dokumentacji przetargowej)

 4.  Współpraca z jednostkami realizującymi projekty oraz z innymi działami administracyjnym.

5.  Wspieranie pracowników Instytutu w obsłudze administracyjnej realizowanych projektów t.j.:

- prowadzenie korespondencji formalnej z grantodawcami

- przygotowywanie wniosków o płatność, sprawozdań finansowych, harmonogramów płatności,

- współpraca z instytucjami finansującymi w zakresie realizacji zobowiązań umów
 - finansowanie oraz rozliczania projektów,

Wymagania

Oczekujemy:

  • co najmniej rocznego doświadczenie zawodowego w  opracowywaniu i obsłudze administracyjnej wniosków badawczych i rozwojowych (obsługa systemów SL2014, LSI, OSF, Funding & tender opportunities)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w administracji publicznej oraz znajomość procedur udzielania zamówień publicznych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych.
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • zdolności planowania pracy własnej, skrupulatności, sumienności
  • motywacji do pracy, również w warunkach presji czasowej
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności

Prezentacja firmy

IBIB PAN jest światowej rangi placówką naukową. Nasze Centrum Konferency... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, docelowo praca na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 5 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatek stażowy, abonament medyczny w PZU Zdrowie, dopłata do kart Multisport
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy