Koordynator ds. kadr i płac - produkcja

Michael Page

warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za całość procesów kadrowo-płacowych oraz będzie partnerem dla biznesu, mając tym samym realny wpływ na decyzje podejmowane w obszarze personalnym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klient, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy obecnie Koordynatora ds. kadr i płac. Oferta jest skierowana do osób, które są ekspertami w dziedzinie prawa pracy i płac, chcącymi się rozwijać na stanowisku kierowniczym oraz do tych, którzy pracowali w środowisku produkcyjnym

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji płacowej oraz naliczaniem płac w tym kontrola oraz zapewnienie poprawności danych płacowych,
  • Zapewnienie zgodności prawnej dokumentów i procesów kadrowych, płacowych, przechowywania danych oraz obiegu informacji,
  • Budowanie/ udoskonalanie procesów płacowych w organizacji i stosowanych rozwiązań (od regulacji wewnętrznych do definiowania składników płacowych w systemie płacowym),
  • Sporządzanie analiz danych HR, monitorowanie strategicznych dla firmy wskaźników personalnych,
  • Zapewnienie zgodności prawnej współpracy z organizacjami pracowniczymi, ZFŚS,
  • Przygotowanie raportów i sprawozdań do GUS, ZUS, PFRON.

Profil kandydata

  • Praktyczna znajomość systemów rozliczania czasu pracy i naliczania płac
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, czasu pracy
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy niewielkiego zespołu będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność tworzenia raportów (w tym placowych)
  • Umiejętność planowania i skupienia się na priorytetach
  • Znajomość j. angielskiego B1/B2
  • Rozumienie przepływu procesów HR (kadry, płace
  • Doświadczenie we współpracy w outsourcingiem plac

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku, możliwość stosowania języka angielskiego
  • Praca w firmie, która jest liderem w swojej branży i jest na etapie dynamicznego rozwoju
  • Karta multisport
  • Karta medyczna

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page