Koordynator Biura

Fair Recruitment

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

FAIR RECRUITMENT jest działającą od 2006 r. niezależną agencją rekrutacyjną. Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się Funduszu Inwestycyjnego poszukujemy osoby, która zna angielski, ma doświadczenie w ogarnianiu biurowego chaosu i chce się rozwijać w kreatywnej atmosferze, czyli:
Koordynatora Biura
Miejsce pracy: ul. Bobrzyńskiego, Kraków

Zakres obowiązków:
Prowadzenie sekretariatu (przyjmowanie telefonów, prowadzenie służbowej korespondencji tradycyjnej  i elektronicznej)
Ewidencja czasu pracy pracowników
Prowadzenie obiegu dokumentów (umowy, faktury, pisma urzędowe) - bezpośrednia współpraca z prawnikami
Rozliczanie kosztów operacyjnych – bezpośrednia współpraca z księgowością
Prowadzenie wymaganych przez Zarząd zestawień, kalkulacji i analiz
Systematyczne aktualizowanie stron internetowych

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenia w samodzielnej obsłudze sekretariatu
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
Umiejętności zarządzania czasem
Skrupulatności, samodzielności i pozytywnego nastawienia do pracy

Pracodawca oferuje
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie
Koleżeńską atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa