Koordynacja i rozwój działu sprzedaży - Marketing / Eventy / PR

7PEAK

warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja 7Peak działa na rynku od kilkunastu lat.
Obsługujemy klientów oferując kompleksowe działania marketingowe, eventowe i Public Relations oraz bardzo bogatą paletę produktów reklamowych, prezentowanych na stronie Promocyjne(.)pl. Nasze działania wspiera własny dział Web/Software development.
Znajomość mediów oraz procesów marketingowych i biznesowych pozwala nam działać skutecznie i innowacyjnie, a przede wszystkim rozwijać się.

Wymagania

Do naszego zespołu poszukujemy osoby koordynującej i przede wszystkim rozwijającej te działania.
Do obowiązków poszukiwanej osoby należeć będzie również bezpośredni kontakt z kluczowymi klientami agencji.
Poszukujemy osoby zorientowanej na efektywność, sumiennej i doskonale zorganizowanej, stawiającej na wysoką jakość wykonywanych przez siebie prac.
Kandydat lub kandydatka na to stanowiska musi posiadać udokumentowaną znajomości zasad sprzedaży i obsługi klienta kluczowego, jak również znajomość szeroko pojętego rynku usług marketingowych.
Oferujemy pakiet szkoleń produktowych, solidne wynagrodzenie bazowe i atrakcyjny system premiowy.
Praca o zaraz ;-)

Prezentacja firmy

7Peak działa równolegle w dwóch segmentach rynku tworząc unikalny zestaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie efektywnościowe / dodatki specjalne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management