Kontroler/ Kontrolerka magazynu

Gi Group Poland S.A.

Legionowo, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Legionowo

Do nowego, bardzo nowoczesnego i w pełni zrobotyzowanego centrum logistycznego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kontroler/ Kontrolerka magazynu

Miejsce pracy: Radzymin k/Warszawy

(PRRA)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola zgodności ilościowej i jakościowej towaru przed wysyłką
  • współpraca z koordynatorami z obszarów magazynowych
  • prowadzenie ewidencji niezgodności, raportowanie
  • prowadzenie inwentaryzacji towaru na magazynie
  • praca w godzinach popołudniowo-nocnych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • gotowości do pracy tylko i wyłącznie w godzinach popołudniowo-nocnych
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy pod presją czasu

CO OFERUJEMY?

  • pracę w bardzo nowoczesnym, zrobotyzowanym, nowym centrum logistycznym pod Warszawą
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie bez okresu próbnego
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • dodatek transportowy na dojazd do pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, świąteczne upominki)
  • szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje
  • wyjątkową kulturę pracy i atmosferę
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy