Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Zdunowo

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji świeżych, ciętych i pakowanych warzyw zatrudnimy na stanowisko:

Konroler Jakości

Miejsce pracy - Zdunowo/ k.Plońska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie bieżącej produkcji – monitorowanie punktów kontrolnych (CP)
  • ocena jakości produktów oraz wyrobów gotowych zgodnie ze specyfikacją jakościową
  • nadzorowanie warunków przechowywania oraz jakości magazynowanych surowców
  • prowadzenie badań mikrobiologicznych oraz fizyko-chemicznych surowców, wyrobów gotowych oraz wymazów środowiskowych
  • nadzorowanie przestrzegania zasad GMP i GHP przez pracowników zakładu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wyksztalcenia średniego lub wyższego z technologii żywności lub technologii produkcji
  • mile widziana wiedza z zakresu technologii żywności

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę!
  • wynagrodzenie zasadnicze plus comiesięczne premie
  • dofinansowanie do pakietów socjalnych oraz sportowych
  • pracę w systemie 3 zmianowym
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.