Orienta Polska Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łomianki

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Kontroler jakości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Kontrola jakości wykonanych produktów
- Przeprowadzanie rutynowych inspekcji i testów jakości
- Nadzór nad przestrzeganiem zasad i standardów jakościowych
- Raportowanie wykonanych kontroli
- Przygotowywanie dokumentów dotyczących kontroli i zapewniania jakości

WYMAGANIA:
- Wcześniejsze doświadczenie w kontroli jakości
- Znajomość narzędzi, metod i koncepcji związanych z kontrolą jakości
- Koncentracja i zorientowanie na szczegóły
- Zdolności analityczne
- Umiejętności komunikacyjne
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie zawsze na czas
- Możliwość realnego awansu, rozwoju w strukturze firmy
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Miłą atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.