Kontroler jakości wyrobu

Trenkwalder

Lublin, lubelskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Obowiązki:
  • praca będzie polegała na sprawdzaniu partii detali pod względem zgodności czy też niezgodności z normami, wzorcami i wytycznymi.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe mechaniczne, lotnicze),
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • obsługa narzędzi pomiarowych (mikrometr, średnicówka, itp.),
  • znajomość podstawowych zagadnień jakościowych, narzędzi identyfikowania przyczyn,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • pełen etat,
  • pracę w systemie dwuzmianowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy