Kontroler jakości wejściowej

MOLTTON

Nadarzyn, mazowieckie

MOLTTON
MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Miejsce pracy: Nadarzyn

ZADANIA:

  • Wykonywanie Kontroli Jakościowych przy przyjęciu materiałów do magazynu w oparciu o obowiązujące specyfikacje, standardy oraz wymagania,
  • Podejmowanie decyzji w sprawie części niezgodnych odnośnie ich naprawy,
  • Tworzenie i zarządzanie raportami niezgodności,
  • Raportowanie wskaźników jakościowych,
  • Zarządzanie planami kontroli jakości,
  • Kontakty z dostawcami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Mile widziane- Umiejętność obsługi SAP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju w strukturach firmy
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej i rozpoznawalnej marce na rynku
  • Doświadczony zespół profesjonalistów, przyjazną atmosferę pracy.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy