Kontroler Finansowy

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozbudową działu kontrollingu, utowrzeniem nowej linii biznesowej, poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Fiannsowego do spółki z branży FMCG.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i kierowanie przygotowaniem budżetu i prognoz finansowych oraz raportowanie odchyleń
  • Przygotowywanie i publikowanie terminowych miesięcznych sprawozdań finansowych
  • Koordynacja przygotowania raportów regulacyjnych
  • Weryfikowanie technicznych kwestii księgowych pod kątem zgodności z IFRS
  • Obsługa procesu zamknięcia miesiąca i roku
  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym
  • Zapewnianie kontroli jakości transakcji finansowych i sprawozdawczości finansowej
  • Koordynuje i przygotowuje raporty dla CFO i wyższej kadry zarządzającej.
  • Monitoruj i analizuj danych księgowych oraz tworzenie raportów, współpraca z biurem rachunkowym
  • Koordynowanie i przeprowadzanie corocznych audytów

Profil kandydata

  • Doświadczenia w finansach, audycie lub w zespole sprawozdawczości finansowej/kontrolingu,
  • Szeroka wiedza z zakresu międzynarodowych standardów rahcunkowych (IFRS)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1)
  • Dobra dbałość o szczegóły,
  • Doskonała praktyczna znajomość programów Excel, Word i Power Point
  • Kandydat powinien być energiczny, entuzjastyczny, proaktywny, rzetelny i samodzielny
  • Umiejętność pracy samodzielnej i ze współpracownikami w różnych obszarach biznesu, a także jako część zespołu finansowego
  • Kandydatpotrafipracować pod presjączasu i realizowaćzadanianawysokimpoziomie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagordzenie
  • System premiowy
  • Jasną śćieżkę rozwoju
  • Dofinansowania do nauki języków obcych
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page