Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Przygotowanie sprawozdań, analiz MEC / BFC / Sigma Conso
  • Przygotowywanie prognoz, deklaracji VAT, ICP
  • Zarządzanie działem/procesami finansowymi

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej, księgowości kosztowej lub sprawozdawczości (min. 5 lat)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe związane z rachunkowością / kontrolingiem lub kierunkiem pokrewnym (preferowany certyfikat ACCA/CIMA)
  • Doskonałe zdolności analityczne, inicjatywa i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu Microsoft Office Suite
  • Doświadczenie w prowadzeniu małego zespołu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niderlandzkiego - mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • Refundacja 100 % kosztów kursów językowych
  • Refundacja 75% kosztów studiów podyplomowych lub kursów
  • Świeże owoce w biurze
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A
Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse