ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • Przygotowanie sprawozdań, analiz MEC / BFC / Sigma Conso
  • Przygotowywanie prognoz, deklaracji VAT, ICP
  • Zarządzanie działem/procesami finansowymi

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w zakresie rachunkowości zarządczej, księgowości kosztowej lub sprawozdawczości (min. 5 lat)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe związane z rachunkowością / kontrolingiem lub kierunkiem pokrewnym (preferowany certyfikat ACCA/CIMA)
  • Doskonałe zdolności analityczne, inicjatywa i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu Microsoft Office Suite
  • Doświadczenie w prowadzeniu małego zespołu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka niderlandzkiego - mile widziana

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjną ścieżkę kariery w ramach międzynarodowego koncernu
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • Refundacja 100 % kosztów kursów językowych
  • Refundacja 75% kosztów studiów podyplomowych lub kursów
  • Świeże owoce w biurze
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials