Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: Łódź
9-7-68657
Wynagrodzenie: 9000 - 12000 PLN

Dla naszego Klienta- znanej i prestiżowej firmy o międzynarodowym zasięgu -poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontroler Finansowy.

Zadania:

- Aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca / roku;
- Weryfikacja poprawności wyników;
- Nadzór nad całością procesów kontrolingowych oraz planowania finansowego;
- Udział w ustalaniu budżetu i forecastach;
- Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień, analiz ad-hoc;
- Aktywna współpraca z biznesem.

Wymagania:
- Min. 5 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu;
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse/Ekonomia);
- Znajomość MS Excel na poziomie bardzo dobrym;
- Znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
- Samodzielność;
- Skrupulatność i terminowość;
- Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

Korzyści:
- Prywatną opiekę medyczną;
- Kartę sportową;
- Umowę o pracę;
- Fantastyczną atmosferę w miejscu pracy;
- Dużą samodzielność i odpowiedzialność;
- Pracę w międzynarodowym środowisku;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi