Kontroler Finansowy

Gliwice, śląskie

BMZ Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Czym będzie się zajmować:

  • przygotowaniem rocznych budżetów, kontrolą ich realizacji i analizą odchyleń
  • przygotowaniem miesięcznych raportów dla celów zarządczych
  • analizą kosztów związanych z procesem produkcyjnym i serwisowym, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki materiałowej
  • nadzorem nad procesem pricingu
  • wsparciem zarządu i dyrektorów
  • zarządzaniem 2-osobowym zespołem

W zamian za:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 7-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w międzynarodowej firmie, o profilu produkcyjnym
  • dobrą znajomość języka angielskiego
  • doskonałą znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemu klasy ERP, mile widziana znajomość Microsoft Dynamics
  • umiejętność rzeczowej argumentacji oraz prezentacji wskaźników finansowych
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem

Prezentacja firmy

Produkcja baterii i akumulatorów.
www.bmz-group.com

... www.youtube.com/channel/UC6T7oEW5AUzqXtaCDN7odvg

www.facebook.com/bmzpoland
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Kadra zarządzająca