Antal Sp. z o.o.

Kontroler finansowy

Location: Biskupice Ołoboczne

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy:

Kontroler Finansowy

Twój zakres obowiązków:

·        kontrolowanie wyników i kosztów firmy i działów,

·        udział z comiesięcznym rozliczeniu finansowym oraz przygotowaniu raportów miesięcznych,

·        przeprowadzanie analiz finansowych,

·        przygotowywanie raportów i analiz działalności jednostek i pionów firmy,

·        przygotowywanie prognoz, planów, budżetów,

·        proponowanie zmian mających na celu zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia)

·        Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

·        Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

·        Umiejętność logicznego myślenia i analizy danych

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·        Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej

Klient oferuje:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Wynagrodzenie współmierne z posiadanymi kompetencjami, wiedzą oraz doświadczeniem

·        Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl