Kontroler finansowy

Biskupice Ołoboczne, wielkopolskie

Antal Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla Naszego klienta poszukujemy:

Kontroler Finansowy

Twój zakres obowiązków:

·        kontrolowanie wyników i kosztów firmy i działów,

·        udział z comiesięcznym rozliczeniu finansowym oraz przygotowaniu raportów miesięcznych,

·        przeprowadzanie analiz finansowych,

·        przygotowywanie raportów i analiz działalności jednostek i pionów firmy,

·        przygotowywanie prognoz, planów, budżetów,

·        proponowanie zmian mających na celu zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności.

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, ekonomia)

·        Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

·        Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

·        Umiejętność logicznego myślenia i analizy danych

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·        Dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej

Klient oferuje:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Wynagrodzenie współmierne z posiadanymi kompetencjami, wiedzą oraz doświadczeniem

·        Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest... w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

W Antal od zawsze cenimy ekspercką wiedzę, dlatego jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce zaczęliśmy działać w ramach wyspecjalizowanych dywizji. Branżowe ukierunkowanie naszych konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy.

Do każdego z projektów angażujemy indywidualnie dobrany zespół specjalistów Antal. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, gwarantującą osiągnięcie celu oraz satysfakcję z przeprowadzonych działań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Administracja biurowa