Kontroler Finansowy w firmie produkcyjnej

Michael Page

Otwock, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Możliwość bardzo bliskiej współpracy z CFO

Mocno rozwijająca się spółka z sektora produkcyjnego

Informacje o kliencie

Dla Naszego klienta, spółki z branży produkcyjnej, szukamy osoby komunikatywnej, analitycznej z doświadczeniem w kontrolingu finansowym w produkcji, na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Opis stanowiska

  • udział w procesie budżetowania, prognozowania i planowania finansowego;
  • odpowiedzialność za raportowanie i wsparcie w cyklicznych zamknięciach okresów rozliczeniowych;
  • przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień, analiz sprzedażowych i produkcyjnych oraz ad-hoc;
  • analiza oraz tworzenie rekomendacji w zakresie usprawniania istniejących procesów;
  • ścisła współpraca z biznesem oraz senior managamentem w zakresie rekomendowania działań;
  • udział w projektach funkcyjnych i cross-funkcyjnych, m.in. z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi controllingowych oraz nowego systemu ERP;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Profil kandydata

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość lub pokrewne),
  • 3-5-letnie doświadczenie w pracy w obszarze controllingu w spółce z sektora produkcyjnego (warunek konieczny),
  • bardzo dobra wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • biegła znajomość MS Office (w tym zaawansowany MS Excel), doświadczenie w pracy z narzędziami controllingowymi i systemami klasy ERP;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, wnioskowania i tworzenia rekomendacji;
  • wysokie umiejętności w obszarze komunikacji, budowania relacji, wywierania wpływu, organizacji pracy, zaangażowanie, przedsiębiorczość i inicjatywa.

Oferujemy

  • możliwość bliskiej współpracy z CFO (bezpośrednia linia raportowania) oraz Główną Księgową w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej;
  • szansa na udział w ciekawych projektach, w tym m.in. wdrożeniu nowego systemu klasy ERP;
  • długoterminowa perspektywa rozwoju w rosnącej organizacji i poszerzania zakresu odpowiedzialności;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Otwock
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page