Kontroler Finansowy (m/k)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Poszukujemy samodzielnego Kontrolera Finansowego do nowego Działu Finansowego, który będzie aktywnie uczestniczył w nowych projektach inwestycyjnych, jednocześnie dbając o obszar bieżącego controllingu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży energii odnawialnej.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie finansowe w celu wyceny inwestycji
  • Prezentowanie i opracowywanie podsumowań analiz
  • Finansowy i handlowy due dilligence celów inwestycyjnych
  • Analiza wyników miesięcznych, kosztów rzeczywistych w stosunku do budżetu, przeglądy śródroczne
  • Przygotowywanie analiz ad hoc

Profil kandydata

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wiedza w obszarze procesów zamykania i raportowania na koniec miesiąca
  • Doświadczenie w analizie zysków i strat, budżetowaniu i planowaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaawansowana znajomość MS Excel

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę "blisko biznesu" - posiadanie realnego wpływu na dalszy rozwój branży energetyki odnawialnej
  • Możliwość kształtowania przyszłości jednej z najszybciej rozwijających się firm w regionie
  • Samodzielne stanowisko z dużą swobodą działania
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń + system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez profesjonalne programy szkoleniowe
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page