Kontroler Finansowy (m/f)

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za raportowanie finansowe, tworzenie budżetów jak i udoskonalanie procesów. Poszukujemy osoby która nie boi się wyzwań i chce się rozwijać. Kandydat/ka w przyszłości będzie miał/a szansę na zatrudnienie osoby do pomocy z uwagi na dynamiczny rozwój spółki.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta międzynarodowej, znanej firmy usługowej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Kontrolera finansowego.

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za raportowanie finansowe, tworzenie budżetów jak i udoskonalenia procesów. Poszukujemy osoby która, nie boi się wyzwań i chce się rozwijać. Kandydat/ka w przyszłości będzie miał/a szanse na zatrudnienie osoby do pomocy, biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój spółki.

Opis stanowiska

  • Udział w procesie przygotowywania rocznego budżetu
  • Prognozowanie oraz kontrola kosztów spółki
  • Analiza wyników finansowych względem budżetów oraz planów finansowych
  • Przygotowywanie raportów finansowo-operacyjnych na potrzeby Zarządu
  • Kontrola rezerw
  • Analiza rentowności i marży dla poszczególnych linii biznesowych
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowanie finanse i rachunkowość lub pokrewne
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, inicjatywa i zaangażowanie
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo bonusy
  • Prywatna opieka medyczna już od pierwszego dnia pracy ( możliwość rozszerzenia pakietu dla rodziny)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet benefitów w tym: karta multisport, nauka języków obcych
  • Możliwość modelu pracy w trybie hybrydowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page