Kontroler Finansowy (K/M) - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest firma z branży nieruchomości.

Kontroler Finansowy (K/M)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Udział w procesie budżetowania i kontroli realizacji budżetu, analiza odchyleń;
  • Raportowanie wyników finansowych na potrzeby odbiorców wewnętrznych;
  • Regularną współpracę z Działem Księgowości, weryfikacja zapisów;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca: przygotowywanie zestawień, generowanie raportów, analiza wyników finansowych, kalkulacja rezerw;
  • Proponowanie i wprowadzanie usprawnień dla istniejących procesów, udział w rozwoju systemu ERP;
  • Wsparcie analityczne przy podejmowaniu decyzji zarządczych;
  • Ścisła współpraca z zarządem i działem operacyjnym;
  • Współpracę z centralą Spółki.

Wymagania:

  • Absolwenci studiów na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość;
  • Przygotowanie teoretyczne w zakresie rachunkowości, analizy ekonomiczno-finansowej, finansów przedsiębiorstwa, oceny projektów inwestycyjnych;
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi takich jak; Excel, PowerBI;
  • Mile widziana znajomość VBA i SQL;
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji procesów due dilligence;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Istotną rolę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji  na rynku;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Dużą samodzielność;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Wsparcie merytoryczne ze strony przełożonego;
  • Możliwość wdrażanie i realizacji własnych pomysłów w obszarze kontrolingu;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia  na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.