Kontroler ds. Produkcji

Michael Page

Pruszków, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w obszarze kontrolingu produkcyjnego. Do najważniejszych zadań będzie należała analiza procesów produkcyjnych, budżetowanie, kontrola stanów magazynowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna także za optymalizację kosztów oraz uczestnictwo w projektach rozwoju obszaru operacyjnego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka produkcyjna, mieszcząca się kilka kilometrów na zachód od Warszawy

Opis stanowiska

  • Analiza poszczególnych procesów produkcyjnych
  • Analiza wydajności procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym
  • Przygotowanie budżetu produkcyjnego
  • Ustalanie cen ewidencyjnych (standard costing), sporządzanie analiz odchyleń, rekomendacje
  • Optymalizacja kosztów produkcji
  • Analiza i kontrola stanów magazynów, zapewnienie ciągłości operacyjnej zakładu
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w kreowaniu możliwości rozwoju biznesu
  • Kalkulacja opłacalności inwestycji produkcyjnych (NPV, IRR)

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Finanse i Rachunkowość, Ekonomia
  • Wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu Microsoft Dynamics AX
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel
  • Sumienność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pruszków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page