Konsultant w Zespole Monitoringu Płatności PZU

PZU

Warszawa, Konstruktorska 13, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wysokie premie – brak maksimum

Czym będziesz się zajmował?

  • kontaktem telefonicznym z obecnymi klientami PZU,
  • dbaniem o pozytywny wizerunek Grupy PZU,
  • wprowadzaniem i modyfikacją danych w systemach produktowych,
  • współpracą z innymi zespołami i pracownikami Grupy PZU,
  • udziałem w projektach i inicjatywach, które sam wybierzesz

Poszukujemy osób, które:

  • cechują się umiejętnością budowania pozytywnych relacji oraz pracy w zespole
  • w swobodny sposób posługują się komputerem
  • mają minimum średnie wykształcenie (zapraszamy również studentów zaocznych i dziennych)
  • są chętne do udziału w unikatowych inicjatywach i wydarzeniach w naszej firmie

Oferujemy:

  • szkolenia na każdym etapie rozwoju w firmie – sam zdecydujesz czego chcesz się nauczyć
  • możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli w dni, które sam wybierzesz i w godzinach, które sam nam wskażesz – harmonogram jest elastyczny (umożliwia to zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie)
  • pracę w nowoczesnej i przestronnej lokalizacji
  • wsparcie w realizacji pomysłów
  • możliwość udziału w różnych inicjatywach jako współorganizator lub uczestnik

Prezentacja firmy

Twórz z nami jedną z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Europ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta