Konsultant telefoniczny

Asistwork Sp z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • poprawna dykcja, miły głos i wysoka kultura osobista
  • łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych
  • wytrwałość w dążeniu do celu i chęć do pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w firmie telemarketingowej działającej na rynku fotowoltaicznym
  • dowolną formę zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę ( Ty wybierasz)
  • miesięczne wynagrodzenie podstawowe 3200 zł brutto i premię od wyników
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godz 8.00- 16.00
  • premia roczna i karty podarunkowe
  • możliwość udziału w licznych konkursach z nagrodami
  • profesjonalnie przygotowany pakiet szkoleń i warsztatów na start
  • dogodną lokalizację miejsca pracy ( Zabrze, ul. Plac Teatralny) i dostęp do bezpłatnych miejsc parkingowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy