Konsultant rekrutacji międzynarodowej

OTTO Work Force

Białystok, podlaskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białystok

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm oferującą pracę za granicą.

Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację. Pracując z nami zdobędziesz doświadczenie i poznasz specyfikę rekrutacji międzynarodowych. Wymagamy ciężkiej pracy, ale doceniamy talenty i dajemy możliwość rozwoju

oraz zatrudnienia na stałe.

Obecnie do naszego Zespołu Rekrutacji Międzynarodowych poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?

Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Stałe wynagrodzenie plus system premiowy,

• Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji,

• Pakiet benefitów pozapłacowych: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi i wiele innych!

• Różnorodność projektów rekrutacyjnych, możliwość wpływania na sposób ich realizacji,

• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR w międzynarodowej firmie.

Będziesz odpowiedzialny za:

Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym:

• Przeprowadzanie procesu e-rekrutacji,

• Realizację międzynarodowych projektów,

• Dopasowanie oferty pracy do indywidualnych preferencji i umiejętności kandydatów,

• Rejestrację zgłoszeń w systemie CRM,

• Budowanie i podtrzymywanie relacji z kandydatami i pracownikami.

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

• Jesteś ambitny i nastawiony na zdobywanie nowych umiejętności,

• Posiadasz wykształcenie techniczne lub jesteś studentem studiów zaocznych

• Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży,

• Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,

• Jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany,

• Odznaczasz się wysokim poziomem umiejętności interpersonalnych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.