Opis stanowiska pracy

do zakresu obowiązków będzie należało m.in.:

 przygotowywanie opinii i analiz podatkowych, projektów pism procesowych w postępowaniach podatkowych i kontrolnych;
 przygotowywania projektów dokumentacji cen transferowych;
 współprowadzenie szkoleń podatkowych oraz audytów podatkowych;
 monitorowanie zmian w przepisach.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

 doświadczenia w doradztwie podatkowym lub w administracji podatkowej (mile widziany tytuł doradcy podatkowego);
 wyższego wykształcenia;
 znajomości przepisów prawa podatkowego (ustawa o VAT, CIT, PIT, akcyza) i umiejętność zastosowania ich w praktyce;
 zdolności analitycznych;
 umiejętności samodzielnego planowania i realizacji celów;
 umiejętności pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem;
 znajomości MS Office

Oferujemy:

 stabilność zatrudnienia – umowa o pracę;
 wsparcie w zakresie zdobywania kwalifikacji zawodowych;
 pracę w profesjonalnym zespole.

Termin przesyłania aplikacji upływa: 30.06.2017r.

Prezentacja firmy

Marek Płonka i Wspólnicy Spółka komandytowa z siedzibą w Bielsku-... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura