Opis stanowiska pracy

- Analiza i opiniowanie operacji gospodarczych pod kątem podatkowym
- Współpraca z organami skarbowymi w zakresie czynności sprawdzających i kontrolnych, w tym przygotowywanie niezbędnej w tym zakresie dokumentacji
- Monitoring prowadzonych postępowań i spraw podatkowych
- Przygotowywanie pism procesowych w postępowaniach podatkowych oraz wniosków o indywidualne interpretacje podatkowe
- Organizowanie spotkań podatkowego oraz bieżący monitoring zmian w prawie podatkowym
- Współpraca z księgowymi

Wymagania

Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, znajomość polskiego prawa podatkowego, mile widziane uprawnienia doradcy podatkowego

Prezentacja firmy

- O NAS - <br/>Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Sp. z o. o. ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 927PLN - 6 362PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja