Konsultant obsługi klienta z językiem francuskim

Katowice, śląskie

Sopra Steria Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

MIEJSCE PRACY: KATOWICE

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży IT
  • Pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem języków obcych
  • Pełne przeszkolenie dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Bezpłatne lekcje języków obcych w małych grupach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program MyBenefit/dofinansowanie do karty Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość otrzymania bonusu finansowego w ramach programu poleceń pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość skorzystania z relax roomów
  • Imprezy integracyjne 2 razy w roku
  • Parking dla rowerów

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów francuskojęzycznych w zakresie zagadnień informatycznych
  • Zarządzanie przychodzącymi zgłoszeniami zgodnie z dostarczonymi procedurami

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie B1-C1
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Chęć rozwoju kompetencji informatycznych

Jesteśmy francuską firmą z branży IT z siedzibą w Katowicach. Zatrudniamy ponad 1000 osób.... Wspieramy kilkudziesięciu klientów zarówno w obszarze Infrastructure Management (Monitoring, Service Desk, Back Office, Administracja 2 i 3 linii wsparcia, m.in. Windows, Linux, Virtualization, Cloud) oraz Apps Services (Java, .Net). Realizujemy zadania w językach: francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, angielskim. Na osoby rozpoczynające swój rozwój w IT czeka pakiet szkoleń, które ułatwią pracę z narzędziami klienta. W firmie odnajdą się zarówno pasjonaci języków obcych, jak i specjaliści IT. Tworzymy międzynarodowe środowisko umożliwiające wymianę różnych doświadczeń zawodowych, wartości oraz kultur. Organizacja różnego rodzaju wydarzeń sportowych, charytatywnych, imprez oraz konkursów jest możliwa dzięki otwartości i zaangażowaniu naszych pracowników. Zapraszamy na naszą stronę www.soprasteria.pl, na Facebooka oraz Instagram: soprasteria_pl; #soprasteria_kato.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości