Konsultant Medyczny - Lekarz

Portal-medica.pl

Warszawa (Mokotów), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nr ref. Lekarz/05/2017

Czym będziesz się u nas zajmował/a?

  • Analizą i oceną sytuacji medycznej na podstawie uzyskanych dokumentów od lekarza prowadzącego
  • Ustalaniem, czy zdiagnozowana przypadłość pokryta jest ubezpieczeniem zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia
  • Podejmowaniem decyzji medycznych dotyczących terapii oraz transportu medycznego
  • Oceną uszczerbku na zdrowiu
  • Wsparciem merytorycznym przy wdrażaniu nowych usług i produktów medycznych

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego medycznego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w ratownictwie medycznym
  • Znajomości zagadnień z zakresu medycyny ubezpieczeniowej
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Zdolności do szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych

Dodatkowym atutem będzie jeśli:

  • Znasz inny język obcy
  • Specjalizujesz się w zakresie ortopedii, chirurgii
  • Posiadasz doświadczenie w ocenie ryzyka ubezpieczeniowego

Co Ci oferujemy?

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Elastyczny czas pracy (dyżury w ustalonych godzinach)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia