Konsultant / Konsultantka telefoniczna (Dział sprzedaży)

MBB Pharmacy Sp. z o.o.

04-076 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Telefoniczna sprzedaż usług / przyjmowanie zamówień
(w branży farmaceutycznej - do Aptek)
• Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
• Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych
• Budowanie pozytywnych relacji z Klientami
Oferujemy
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
• Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę najpierw na okres próbny 3 miesiące (pełny etat)
• Atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa i prowizja
• Szkolenia sprzedażowe
• Atrakcyjny pakiet socjalny po 3 miesięcznym okresie próbnym (prywatna opieka medyczna)
• Praca w trybie jednozmianowym, wolne weekendy
• Miejsce pracy: Warszawa (Praga Południe przy Rondo Wiatraczna)

Wymagania

Wymagania
• Doświadczenie w telemarketingu (mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej)
• Entuzjazm i zaangażowanie
• Pewność siebie i swoboda wypowiedzi
• Naturalne predyspozycje sprzedażowe
• Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
• Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Wykształcenie co najmniej średnie
• Dobra znajomość obsługi komputera,

Prezentacja firmy

MBB Pharmacy to firma działająca na terenie całego kraju. <br/> <br/>Fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing