KONSULTANT/KA ds. Zapachów JO MALONE LONDON

Nes Marketing Sp z o.o.

warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy:
Konsultant/ka ds. zapachów

Marki JO MALONE
LONDON

Jeśli :

- Interesujesz się światem perfum i kosmetyków,
- Jesteś osobą miłą, ciepłą, przyjacielską i pomocną
- Szybko się uczysz i dostosowujesz do nowych sytuacji
- Lubisz ludzi
- Nie boisz się wyzwań, a praca z klientem daje Ci satysfakcję
- Jesteś uśmiechnięty, optymistyczny z podejściem mogę i potrafię
- Masz doświadczenie w sprzedaży
- Chcesz się uczyć i rozwijać
- Umiesz opowiadać historie w ciekawy sposób
- Jesteś zadbany a minimalizm w wyglądzie to Twój znak rozpoznawczy

To Ciebie szukamy właśnie! Dołącz do zespołu który ma wpływ na rozwój nowej, luksusowej marki w Polsce.

Osoba której szukamy będzie odpowiedzialna za:

- Budowanie i utrzymywanie wizerunku marki JO MALONE zgodnie z filozofią marki
- Osiąganie planowanego poziomu sprzedaży
- Prawidłową ekspozycję towaru i dbanie o estetykę stoiska i ekspozycji
- Terminowe raportowanie wyników sprzedaży

Oferujemy :

- Profesjonalne i pasjonujące szkolenia
- Pracę w okresie przedświątecznym z możliwością przedłużenia współpracy
- Pracę z ludźmi pełnymi energii i pasji dla międzynarodowej marki luksusowej
- Elastyczny grafik pracy

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Agencja Marketingu 360 stopni. Promocje, wsparcie sprzedaży, even... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie