Konsultant/ ka ds. rekrutacji

Charlie works Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Wrocław

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy w fajnym zespole? Chcesz zdobywać doświadczenie w międzynarodowej firmie z branży HR? Szukamy właśnie Ciebie! Mamy dla Ciebie pracę w Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Partnerskie podejście
  • Udział w różnorodnych projektach
  • Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie
  • Szkolenia wewnętrzne

Zadania przewidziane dla osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów dla naszych klientów
  • Przeprowadzanie spotkań i rozmów z Kandydatami oraz weryfikowanie ich kwalifikacji zawodowych i formalnych
  • Obsługę naszych Partnerów Biznesowych, m.in. przygotowywanie raportów, dokumentacji, doradztwo, itp.
  • Udział w spotkaniach biznesowych i przygotowywanie strategii rekrutacyjnej
  • Pracę w systemie CRM,
  • Doradztwo z dziedziny HR

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Minimum rocznego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
  • Dobrej umiejętności organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem.
  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji biznesowych
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (min. B2).
  • Zaangażowania oraz skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów.
  • Posiadania prawa jazdy

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dane kandydatów są zbierane wyłącznie dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji. Wysyłając aplikacje z dopiskiem konsultant ds. rekrutacji miasto Wrocław na: praca(„at”)charlieworks.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Charlie works Sp. z o.o. ul. Podwale 8/1, 46-200 KLUCZBORK.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.