Opis stanowiska pracy

Do zadań należeć obsługa rozmów wyłącznie przychodzących od klientów, w tym m.in.:

• udzielanie klientom informacji odnośnie programu lojalnościowego
• wprowadzanie do systemu danych i ich aktualizacja
• informowanie klientów o usługach programu bonusowego
• aktywacja/dezaktywacja usług na kontach klientów

Oferujemy:

• wynagrodzenie godzinowe (na początek 13,70 zł brutto/h + atrakcyjne premie)
• docelowo, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• przyjazną atmosferę oraz wsparcie współpracowników, trenerów i przełożonego
• system profesjonalnych szkoleń oraz stałe wsparcie doświadczonych trenerów
• pracę w systemie zmianowym (ok. 8h pracy,7 dni w tyg.)
• możliwość skorzystania z karty Multisport i ubezpieczenia na życie
• Pracę w przyjaznym i stymulującym środowisku.
• Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka ul. Mszczonowska 36

Wymagania

• dyspozycyjność do pracy zmianowej (8 h pracy)
• dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office, przeglądarki internetowe)
• poprawna dykcja
• komunikatywność
• pozytywne podejście do klienta

Prezentacja firmy

Od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing