Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Konsultant będzie uczestniczył w projektowaniu, opracowywaniu i dostarczaniu rozwiązań technologicznych ERP w regionie EMEA. Będzie również prowadzić analizy techniczne, monitorować, raportować w zakresie technologii Witron CPMS. Osoba na tym stanowisku będzie konfigurować środowiska, budować i testować kod w celu spełnienia potrzeb biznesowych. Bazując na wysokim poziomie wiedzy technicznej będzie koordynować wdrażanie narzędzia i moduły Witron ERP w złożonym środowisku.

Będziesz:

- Prowadzić rozwój specyfikacji technicznych oraz harmonogram projektów, aby spełnić określone wymagania biznesowe;

- Współpracować z partnerami biznesowymi, konsultantami, programistami i użytkownikami końcowymi;

- Odpowiedzialny za wdrażanie projektów deweloperskich i modernizacyjnych w celu zapewnienia optymalnej wydajności i niezawodności ERP zgodnie z planem;

Oferujemy:

- Umowę o pracę lub B2B

- Ubezpieczenie medyczne (bezpłatny pakiet dla pracowników i najbliższych, bezpłatne badania medyczne i szczepienia przeciw grypie, pakiet Senior);

- Benefity (Multisport, vouchery, ubezpieczenie na życie);

- Dodatki na wakacje i przedszkola;

- Program szkoleniowy (zajęcia językowe, dotacje na kształcenie zewnętrzne);

- Kwartalna premia oparta na wynikach;

- Międzynarodowe środowisko;

Wymagania

Wymagania:

- 5+ lat doświadczenia w branży IT, w tym: Transact SQL; C # .NET lub ASP.NET, Crystal Reports (lub pokrewne);

- Doświadczenie i wiedza dotycząca aplikacji ERP i technologii wspierających;

- Wiedza specjalistyczna w zakresie technologii Witron CPMS [dodatkowy atut]

- Doświadczenie z kontrolą źródła (TFS, VSS) i zarządzaniem zmianami;

- Orientacja na klienta i rozumienie procesów biznesowych;

- Rozwinięte umiejętności miękkie: komunikacja, organizacja, zarządzanie czasem; rozwiązywanie problemów;

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- Funkcjonalna wiedza o SAP jako atut;

- Znajomość języka: francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego jako atut;

- Dostępność do podróży - 16 tygodni szkolenia w Niemczech i USA;

- Dostępność do podróży - do 25% w ciągu pierwszych 2 lat;

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP