Opis stanowiska pracy

IT EXCELLENCE SP. Z O.O.

jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów ERP wspomagających zarządzanie. Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości usług wspierających rozwój biznesu naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania i rozwoju oprogramowania ERP.

Konsultant ds. wdrożeń
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś zajmować się:

analizą potrzeb klientów
konfiguracją oprogramowania wg zgłoszonych potrzeb Klienta
przygotowywaniem dokumentacji wdrożeniowej
konfiguracją MS SQL
szkoleniami użytkowników
opieką po wdrożeniową klientów
wsparciem merytorycznym

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
umowę o pracę lub B2B
udział w ciekawych projektach
możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, a po okresie próbnym - samochód)
prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kart Multisport

Wymagania

Jeżeli:

umiesz szybko się uczyć, interesujesz się biznesem i organizacją przedsiębiorstw, potrafisz dobrze obsługiwać komputer
posiadasz lub jesteś w trakcie zdobywania wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego (mile widziane)
masz wiedzę merytoryczną z jednego z obszarów (Finanse, Gospodarka magazynowa, Kadry i Płace), będzie to dodatkowym atutem
znasz systemy Sage Symfonia/Sage Symfonia ERP (mile widziane)
potrafisz analitycznie myśleć
stawiasz na samodzielność i dobrą organizacje pracy
wiesz co to SQL i możesz pochwalić się tworzeniu zapytań w języku SQL (mile widziane)
chcesz podnosić swoje kwalifikacje
posiadasz prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IT Excellence Sp. z o.o.jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizja
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP