Konsultant ds. wdrożeń systemu ERP (Dystrybucja)

InfoConsulting Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

InfoConsulting Sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla przemysłu, administracji publicznej i firm usługowych.

InfoConsulting Sp. z o.o. tworzy zespół ponad 130 wysokiej klasy analityków, architektów i programistów. Firma działa na terenie całego kraju, posiada biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu – dzięki czemu może być blisko klientów, niezależnie od ich lokalizacji.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• samodzielna realizacja wdrożeń systemu ERP od etapu analizy przedwdrożeniowej do etapu wsparcia po starcie produktywnym

• przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej i opracowanie dokumentacji przedwdrożeniowej

• opracowanie dokumentacji wdrożeniowej wraz z modelowaniem procesów

• parametryzacja systemu wspierającego zarządzanie

• opracowywanie specyfikacji niezbędnych dostosowań aplikacji (modyfikacji), przekazanie do programowania, testowanie i przekazanie użytkownikowi

• szkolenie i wsparcie użytkowników kluczowych i końcowych w zakresie obsługi systemu

• opracowanie dokumentacji wdrożeniowej i powdrożeniowej

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

• minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu systemów klasy ERP w obszarze dystrybucji

• umiejętności analitycznego myślenia

• umiejętności prowadzenia prezentacji i szkoleń

• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym opracowywanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji i komunikacji w projekcie

• umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i orientacji na potrzeby klientów

• odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania

• prawa jazdy kat. B i gotowości do odbywania podróży służbowych

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość systemu IFS Applications™

Oferujemy:

• pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

• rozwój i zdobycie doświadczenia w zespole profesjonalistów

• przyjazne, nieformalne i elastyczne środowisko pracy

• możliwość skorzystania z pakietu benefitów takich jak: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie

• system współpracy oparty na Twoich preferencjach (Umowa o Pracę, B2B)

CV prosimy kierować poprzez przycisk: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest InfoConsulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-131, ul. Grzybowska 2/36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

InfoConsulting Sp. z o.o. jest firmą konsultingową specjalizującą się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca IT - Kontrola jakości