Konsultant ds. rekrutacji

HR International Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Kraków

Zakres obowiązków:
- prowadzenie procesów rekrutacyjnych na rynek zagraniczny (głównie do Niemiec),
- rekrutacja przede wszystkim na stanowiska niższego i średniego szczebla,
- aktywne poszukiwanie kandydatów z użyciem różnych źródeł,
- planowanie procesów rekrutacyjnych,
- prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji związanej z przebiegiem rekrutacji
- budowanie i aktualizacja bazy kandydatów.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w firmie z 16-letnim doświadczeniem w pracy rekrutacyjnej z klientami zagranicznymi,
- stabilny zespół ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą,
- pakiety medyczne i sportowe.
Możliwość pracy zdalnej.

Wymagania:
- minimum rok doświadczenia w pracy związanej z rekrutacją,
- umiejętność nawiązywania kontaktów,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- nieszablonowe myślenie, głowa pełna pomysłów,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy i efektywność w działaniu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.