Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.

Konsultant ds. Rekrutacji Międzynarodowej

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Wykorzystaj swój potencjał i rozpocznij karierę z nami!

Jeżeli masz doświadczenie sprzedażowe, jesteś kreatywny, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację. Nauczymy Cię rekrutować pracowników, poznasz specyfikę pracy za granicą, nawiążesz cenne relacje z firmami międzynarodowymi i staniesz się częścią naszej firmy.  Wymagamy ciężkiej pracy, ale doceniamy talenty i dajemy możliwość rozwoju oraz podróży zagranicznych.

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Będziesz odpowiedzialny za:

Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym :

  • Pozyskiwanie kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych,
  • Realizację zleconych projektów rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie rejestracji oraz organizacji wyjazdu pracowników,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pracownikami firmy i klientami zagranicznymi.

Co zyskasz?

Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Przyjazną atmosferę opartą na pracy zespołowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji.

Nie musisz mieć doświadczenia z zakresu rekrutacji i selekcji - WSZYSTKIEGO NAUCZYMY CIĘ SAMI...

Wymagania

Kogo szukamy?

Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:

  • Posiadających doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży,
  • Samodzielnych i dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację założonych celów,
  • Zdeterminowanych do zdobywania nowej wiedzy,
  • Swobodnie komunikujących się w języku angielskim lub niemieckim.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie