Michael Page Michael Page

Konstruktor

Osoba na stanowisku Konstruktora będzie odpowiedzialna za sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz za współudział w procesie wdrażania do produkcji nowych wyrobów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna prężnie działająca na rynku polskim jak i rynkach zagranicznych. Główna działalność spółki opiera się na branży przetwórstwa i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej (rysunki i schematy) na potrzeby zakładu,
  • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej z wykorzystaniem oprogramowania do projektowania AutoCad, Inventor,
  • Prowadzenie rejestru oraz harmonogramu wykonywania prac zleconych przez warsztat mechaniczny i elektryczny,
  • Współpraca z Szefem Produkcji i Utrzymania Ruchu w zakresie opracowywania oprzyrządowania produkcji, narzędzi, urządzeń, podzespołów i części zamiennych,
  • Nadzór i gospodarowanie zbiorami dokumentacji technicznej, normami i katalogami będącymi na wyposażeniu zakładowego biura konstrukcyjnego,
  • Współudział w opracowywaniu kart przed ofertowych oraz kart przeglądu umowy we współpracy z Technologiem i Działem Planowania Produkcji,
  • Współudział w pracach projektowych dotyczących modernizacji wyrobów,
  • Współudział w opracowywaniu koncepcji i projektów nowych wyrobów, maszyn i urządzeń,
  • Współudział w procesie wdrażania do produkcji nowych wyrobów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, co najmniej tytuł inżynierski,
  • Min. 2 lata pracy na stanowisku konstruktora w branży tworzyw sztucznych,
  • Udokumentowana i potwierdzona praktyką znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich,
  • Konieczna znajomość oprogramowania do modelowania bryłowego Inventor i Autocad,
  • Co najmniej podstawowa wiedza na temat technologii wykonywania konstrukcji stalowych, elementów budowy maszyn, technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i znajomość norm branżowych,
  • Doświadczenie w projektowaniu i umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa oraz kreatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych jako podstawowy element strategii firmy,
  • Praca w zespole specjalistów i partnerska atmosfera.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page