HRK S.A.

Naszym klientem jest firma zajmująca się produkcją opakowań skierowaną do branży kosmetycznej i spożywczej, dla której aktualnie poszukujemy:

KonstruktorMiejsce pracy: Garwolin
Opis stanowiska
  • projektowanie form wykorzystywanych do produkcji opakowań dla przemysłu kosmetycznego, perfumeryjnego oraz spożywczego,
  • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej, konstrukcyjnej i wykonawczej,
  • projektowanie opakowań szklanych,
  • projektowanie oprzyrządowania do zdobienia opakowań,
  • ocena możliwości technologicznych wykonania opakowań z uwzględnieniem możliwości technologicznych parku maszynowego.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (lub studenci ostatniego roku studiów) preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn,
  • umiejętność projektowania i modelowania 3D w programie SolidWorks, Inventor,
  • znajomość oprogramowania CAM, w szczególności AlphaCAM,
  • znajomość programowania obróbki skrawaniem na obrabiarkach CNC,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, precyzja.

Oferujemy
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • benefity.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.