Konstruktor - Projektant - Budowa Maszyn - systemów LogiTower.eu

Kraków, małopolskie

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie konstrukcyjne regałów automatycznych logitower.eu w tym obliczenia i analizy wytrzymałościowe, opracowanie dokumentacji wykonawczej, dobór podzespołów
  • konsultacje z firmami projektowymi, wykonawczymi i poddostawcami
  • weryfikacja dokumentacji projektowych i wykonawczych
  • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania ofert i doradztwa technicznego na etapie zbierania założeń do projektów
  • konsultacje w zakresie zgodności maszyn z obowiązującymi przepisami UE

Nasze wymagania

  • znajomość zasad konstruowania i budowy maszyn oraz konstrukcji mechanicznych
  • wymagana biegła znajomość środowiska SOLIDWORKS
  • preferowani kandydaci z doświadczeniem w zakresie budowy i projektów maszyn i urządzeń ciężkich lub wielkogabarytowych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B

Wymagania

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realizacje projektów w Polsce i na świecie w międzynarodowym środowisku
  • udział w rozwoju firmy na innowacyjnym rynku automatyki i robotyki, Industry 4.0
  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • interesujący pakiet benefitów: opieka medyczna, multisport, ubezpieczenia grupowe etc.
  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań
  • interesujący pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe itp.)

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. zo.o. jest integratorem technologii i... rozwiązań, które umożliwiają automatyzację procesów logistycznych w zakresie składowania i transportu wewnętrznego. ISL dostarcza magazynowe regały automatyczne takie jak: regały obrotowe (karuzelowe, okrężne) Rotomat, regał windowy Lean-Lift, automatyczne systemy składowania palet - Pallet Mole i wiele innych. Posiadamy biura w Krakowie ( centrala) , Warszawie i Poznaniu. Więcej informacji na www.isl.pl.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Grafika / Projektowanie