Konstruktor-Mechanik

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1134186

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z branży automotive zlokalizowanej na terenie Małopolski (około 30 kilometrów na południe od Krakowa) poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Konstruktora-Mechanika.

Zadania i obowiązki:

  • Projektowanie urządzeń mechanicznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej pod wykonywane projekty
  • Wykonywanie projektów według ustalonego planu
  • Przestrzeganie właściwych norm jakościowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora-mechanika (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • Wykształcenie wyższe techniczne – zwłaszcza w zakresie konstruowania maszyn
  • Umiejętność projektowania 2D i 3D (CAD, SolidWorks)
  • Umiejętność przygotowania rozwiązań konstrukcyjnych maszyn
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • Wysoka motywacja oraz chęć do rozwoju

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego w branży
  • Pakiet benefitów pracowniczych

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy