Konstruktor / CAD Designer

HOSTEN POLSKA Sp. z o.o. Sp. k

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole projektowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz narzędzi projektowania.

Zakres czynności:

  • projektowanie wyrobów i współudział w ich wdrażaniu
  • testowanie projektowanych rozwiązań
  • opracowanie dokumentacji

Oczekiwania wobec kandydatki / kandydata:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów lub oprzyrządowania technologicznego
  • predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie